FATİH METİN; “CHP, BİTİŞİNİN GÖSTERGESİ OLARAK BİZLERE İFTİRA ATIYOR” | Mengeninsesi.com

Dolar : Alış : 18.6071 / Satış : 18.6406
Euro : Alış : 19.3670 / Satış : 19.4019
Çam Pınarı Doga Evleri
HAVA DURUMU
hava durumu

bolu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 18 Kategoride 1404 İçerik Bulunuyor.

İLAN PANOSU

FATİH METİN; “CHP, BİTİŞİNİN GÖSTERGESİ OLARAK BİZLERE İFTİRA ATIYOR”

10 Ekim 2015 - 2.157 kez okunmuş
Ana Sayfa » HABERLER » FATİH METİN; “CHP, BİTİŞİNİN GÖSTERGESİ OLARAK BİZLERE İFTİRA ATIYOR”
FATİH METİN; “CHP, BİTİŞİNİN GÖSTERGESİ OLARAK BİZLERE İFTİRA ATIYOR”

“BU BELAYI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DEFEDECEĞİZ”

 

“CHP, BİTİŞİNİN GÖSTERGESİ OLARAK BİZLERE İFTİRA ATIYOR”

 

AK Parti Bolu 3.Sıra Milletvekili Adayı Fatih Metin, seçim çalışmalarını Cumartesi günü Mengen’de sürdürdü. İl Başkan Vekili Nurettin Doğanay ve çok sayıda partili eşliğinde Mengen’de hem Pazaryerini, hem esnafları, hem de kapı kapı vatandaşları gezen Metin’in gündeminde Ankara’da yaşanan hain saldırı vardı. Yaşanan provakatif saldırıyı şiddetle kınayan Metin, CHP’li vekil Tanju Özcan’ın kendileri ile ilgili iftiralarına da sert tepki gösterdi.

 

Aşçılar diyarı Mengen’de sürdürdüğü seçim çalışmalarını Ankara’da yaşanan hain saldırı sonucu yarıda kesen Fatih Metin, birçok vatandaşımızın öldüğü ve çok sayıda yaralının bulunduğu saldırıyı yapanları şerefsizlikle suçlarken, ilçede bulunan CHP heyetini ve asılsız iftiralarla kendisini hedef alan Milletvekili Tanju Özcan’ı da sert sözlerle eleştirdi.

 

“ASIL YALAN VE İFTİRAYLA KONUŞMAK TERBİYESİZLİKTİR”

Saldırı haberini alır almaz Mengen’deki seçim çalışmalarını bitirdiklerini belirten AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Fatih Metin, buna rağmen arkalarından konuşan CHP’li vekil Tanju Özcan’ı kınadı. Metin, “Mengen ziyaretimiz sırasında almış olduğumuz kötü haber nedeniyle çalışmalarımızı sonlandırma kararı aldık. Ankara’da yapılan kahpece ve şerefsizce terör eyleminden sonra birçok vatandaşımız ebediyete intikal etti. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Biz bu açıklamayı yapmadan önce CHP milletvekili burada bizimle alakalı her zamanki gibi iftiralarda bulunmuştur. Biz haberi alır almaz çalışmalarımızı sonlandırdık. Bütün vatandaşlarımızın acısını paylaşıyoruz ancak şunu söylemek istiyorum; CHP bitişinin, tükenişinin göstergesi olarak bizler ve AK parti aleyhinde haksız ithamlarda bulunmaktadır. Bu ithamları aynen kendisine iade ediyorum. Kullandığı ‘terbiyesiz’ lafını da kendisine aynen iade ediyorum. Çünkü asıl yalan ve iftirayla konuşmak terbiyesizliktir” şeklinde konuştu.

 

“ÜLKEMİZ BU BELAYI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DEF EDECEKTİR”

AK Parti teşkilatları olarak her zaman vatandaşımızın yanında olduklarını vurgulayan Fatih Metin, bütün vatandaşları terör belasının sona ermesi için beraberce mücadele etmeye davet etti. Metin sözlerini şöyle sürdürdü; “Ölen her polis, her asker, her vatandaş bizim vatandaşımızdır. Ülkemiz bu belayı birlik ve beraberlik içinde def edecektir. Biz bu terör belasının bir an önce bitmesi için vatandaşımızı beraberce mücadele etmeye davet ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda da bu önemli vurguyu yapacağız. Ülkemizin 13 yıldır olduğu gibi bundan sonrada güven, barış, huzur ve istikrar içerisinde yürümesine öncü olacağız inşallah. O nedenle bize iftira atan, bizim arkamızdan konuşan CHP’yi ve milletvekillerini kınıyoruz. Kullandıkları ifadeleri aynen kendilerine iade ediyoruz.”

mengen101020152

mengen101020153

mengen101020154

mengen101020155

mengen101020156

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

onwin