İ.Levent DEMİRÇAKMAK; Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları | Mengeninsesi.com

Dolar : Alış : 18.6069 / Satış : 18.6404
Euro : Alış : 19.4073 / Satış : 19.4423
Çam Pınarı Doga Evleri
HAVA DURUMU
hava durumu

bolu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 18 Kategoride 1404 İçerik Bulunuyor.

İLAN PANOSU

İ.Levent DEMİRÇAKMAK; Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları

06 Ocak 2016 - 1.360 kez okunmuş
Ana Sayfa » HABERLER » İ.Levent DEMİRÇAKMAK; Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları
İ.Levent DEMİRÇAKMAK; Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları

İ.Levent DEMİRÇAKMAK’Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları

Bildiğiniz üzere birbirimiz arasında birlik beraberliği arttırmak, sosyal dayanışma sağlamak, özel günlerimizde birbirimizi hatırlamak ve birlikte olmak, aşçılık okullarına ve mesleğine katkıda bulunmak için okulumuz mezunları arasında okulumuzun izinde, AŞOMDER çatısı altında toplandık.

AŞOMDER olarak her geçen gün daha da çok büyüdük ve daha iyi işler yapmak için çok çalıştık.

Önce iletişimimizi arttırdık. Daha sonra iletişimi güçlü olan Mengen Aşçılık Lisesi mezunlarının, birlikte olduğu ve çalıştığı zamanlarda neler yapabileceğini gösterdik.

Birçok organizasyon gerçekleştirdik. Birbirimize ihtiyaç duyduğumuz anlarda maddi manevi yan yana olmaya çalıştık. Öğrencilerimize burs verdik. Derneğimizi, öğrencilere ve okullarımızda eğitimlere adadık. ‘Ulusal Aşçılık Kampı’ gururumuz, alnımızın akı oldu. Yine aynı şekilde kısa bir süre içerisinde Tohum Otizm Vakfı ile birlikte gerçekleştireceğimiz ‘Farkındalığın Tadı’ etkinliği de parmakla gösterilir etkinliklerimizden olacak.

Bu bağlamda AŞOMDER olarak daha güzel ve büyük işlere imza atmak istiyoruz. Allah izin verirse ve sizler de isterseniz gönüllülük esasıyla kurulmuş olan bu derneğin yönetim kurulunun bir yıl daha Başkanlık görevini üstlenmek istiyorum.

Bu dernekte görev almak benim için büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluk kapsamında yerinde saymak, büyümemek, farklılıklar yaratmamak yoktur… Ama bu amaçlar için yapılması gereken birçok şey olduğu düşüncesindeyim. Yapacağımız işlerin altından alımınızın akıyla çıkabilmemiz için;
“Derneğimizin yönetim şemasını değiştireceğiz. Daha çok kişi ile daha çok alanda etkin olmaya çalışacağız. Bunun için yeni yönetim kurulunda yer almak isteyen mezunlara ve aktif üyelere ihtiyaç duymaktayız. Herkesin bu işe yüreğini koyarak elini taşın altına koymasını bekliyoruz.”

Tüm mezunlarımızla daha kolay iletişim ve irtibatta bulunabilmek için ‘Mezuniyet Yıllarına Göre Temsilcilikler’ seçeceğiz.

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma için tüm mezun kardeşlerime, arkadaşlarıma ve ağabeylerime bu derneğe destek olmaları için çağrıda bulunuyorum. Önümüzdeki bu süreçte daha büyük daha güzel işlere imza atacağımız inancındayım.

Güzellikleri hep beraber yaşayabilmek adına AŞOMDER olmaya, Bir olmaya herkes davetlidir…

Saygı ve sevgilerimle,

İ. Levent DEMİRÇAKMAK

i.l.demircakmak@hotmail.com

0 532 743 7151

i.levent-demircakmakdegerli-mengen-ascilik-lisesi-mezunlari-k

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

onwin