İSPANYA MALAGA KENTİNDE BOLU, MENGEN, YENİÇAĞA RÜZGARI | Mengeninsesi.com

Dolar : Alış : 18.6194 / Satış : 18.6530
Euro : Alış : 19.2824 / Satış : 19.3172
Çam Pınarı Doga Evleri
HAVA DURUMU
hava durumu

bolu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 18 Kategoride 1404 İçerik Bulunuyor.

İLAN PANOSU

İSPANYA MALAGA KENTİNDE BOLU, MENGEN, YENİÇAĞA RÜZGARI

07 Aralık 2021 - 393 kez okunmuş
Ana Sayfa » HABERLER » İSPANYA MALAGA KENTİNDE BOLU, MENGEN, YENİÇAĞA RÜZGARI
İSPANYA MALAGA KENTİNDE BOLU, MENGEN, YENİÇAĞA RÜZGARI

“Bolulu Aşçılar Olarak Yemeklerimizle Küreselleşelim” projesi kapsamında Bolu, Mengen, Yeniçağa’dan öğretmenlerin katılımıyla, İspanya Malaga’da ”Cooking Malaga” gerçekleşti.

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+Programı Mesleki Eğitim Personel Hareketliliği Projesi “Bolulu Aşçılar Olarak Yemeklerimizle Küreselleşelim” 2019-1-TR01-KA102-064856 kapsamında Proje İspanya Malaga şehrinde konsorsiyum olarak gerçekleştirildi.

 

Projeye Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü temsilen  İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Kısmet Büyükboğa, Erhan Değer, Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Nihal Kemer, Bolu İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Perihan Şahin, Şükriye Fidan ve Gülay Çeltik  katıldı.

 

Proje Ortağı olan İspanya’nın Malaga kentinde bulunan ”COOKİNG MALAGA” gerçekleştirilen projede katılımcılar mantar çeşitleri ile yemek yapma, mantar çeşitleri, mantarın kullanıldığı yemekler konusunda bilgi paylaşımı ve uygulama yaptı.  Çalışmaların sonunda katılımcılara katılım belgesi verildi.

 

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci; “Projelerle değişik kültür ve milletleri tanıyoruz. Yemek çeşitleri hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Mutfak kültürü yaşam kültürü haline geliyor. Projemize katkıda bulunan okul müdürlerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

onwin