KÜPÇÜ, MENGEN’DE ‘EVET’ OYU İSTEDİ | Mengeninsesi.com

Dolar : Alış : 18.6123 / Satış : 18.6458
Euro : Alış : 19.4206 / Satış : 19.4556
Çam Pınarı Doga Evleri
HAVA DURUMU
hava durumu

bolu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 18 Kategoride 1404 İçerik Bulunuyor.

İLAN PANOSU

KÜPÇÜ, MENGEN’DE ‘EVET’ OYU İSTEDİ

03 Nisan 2017 - 826 kez okunmuş
Ana Sayfa » HABERLER » KÜPÇÜ, MENGEN’DE ‘EVET’ OYU İSTEDİ
KÜPÇÜ, MENGEN’DE ‘EVET’ OYU İSTEDİ

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, hafta sonu referandum kampanyası çalışması kapsamında Mengen’i ziyaret etti.

Mengen pazarını ve işyerlerini ziyaret eden Küpçü, vatandaşlarla sohbet ederek; 16 Nisan’da Referandumda Anayasa’da değişikliği istenilen 18 madde ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet
Sistemi hakkında bilgi aktardı.
 
Türkiye’nin 2016 yılının son çeyreğinde tüm yaşanılan iç ve dış gelişmelere karşılık, %2.9 gibi ciddi bir büyüme yaşadığını belirten Fehmi Küpçü, daha güçlü ve istikrarlı bir büyümesi için 16 Nisan’da vatandaşların tercihlerinin EVET olmasını istedi.
 
Türkiye’nin içerdeki ve dışarıdaki terör örgütleri ile mücadelesini sürdürürken, içine kapanıklık yaşamadan ekonomik atılımlarını gerçekleştirmeye ve vatandaşın hayatını kolaylaştıracak hizmetlerini sürdürmeye devam ettiğine dikkat çeken AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; ” Sadece bulunduğu şehre veya bölgeye değil, ülkenin bütününe yarar sağlayacak mega projelerin açılışlarını ve temel atmalarını gerçekleştiriyoruz. İstanbul ile İzmir arasındaki ulaşım süresini 9 saatten 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi’nin en büyük ayağını oluşturan Osman Gazi Köprüsü 39 ay gibi bir sürede tamamlayıp hizmete açtık. 1.2 milyar dolara mal olan ve bulunduğu güzergahta yoğun trafikte 100 dakikaya varan seyahat süresinin 5 dakikaya kadar indiren Avrasya Tüneli açıldı. 27 ayda 8,5 milyar lira harcanarak inşa edilen Yavuz Sultan Selim Köprüsü açıldı. Dünyanın en uzun asma köprüsü olarak da adlandırılan Çanakkale Boğaz Köprüsü’nün bağlantı yollarıyla birlikte toplam uzunluğu 13.7 kilometreyi bulacak ve bu güzide projenin temeli de 18 Mart’ta atıldı. Türkiye’nin en uzun karayolu tünellerinden olma özelliğini taşıyan Ovit Tüneli’nin “Işık Göründü Töreni” gerçekleştirildi. 1 milyar 140 milyona mal olacak tünel ile yılda 35 trilyon (milyon) tasarruf sağlanması hedefleniyor. 2017 yılının sonunda hizmete girecek olan ve Karadeniz’i Doğu Anadolu’ya bağlayacak tünel, 14 bin 300 metre uzunluğunda olacak ve Tünel dünyanın en uzun ikinci tüneli olma özelliğini taşıyor. Trabzon-Gümüşhane karayolu üzerinde, Yeni Zigana Tüneli Projesi kapsamında inşası devam eden 14,5 kilometrelik tünelin yaklaşık 1,5 kilometresi kazıldı. 370 bin metrekare kapalı alana sahip, 1.300 yatak kapasiteli ve 5 bine yakın sağlık personeliyle hizmet verecek olan Mersin Şehir Hastanesi’nin açılışı yapıldı. 800 yatak kapasitesine sahip hastanede 324’ü tek, 150’si ise iki kişilik odalarda hizmet veriliyor. 221 bin 353 metrekare inşaat alanına sahip Isparta Şehir Hastanesi bünyesinde 20 ameliyathane, 131 yoğun bakım ünitesi ve 167 poliklinik bulunuyor. Tüm odalarda duş, WC, buzdolabı, çalışma masası ve TV yer alıyor. Hastane dünyada kullanılan en son sistemlerle donatılmış durumda. İşte böylesine büyüyen bir Türkiye’nin daha da güçlü, istikrarlı olması için vatandaşlarımızdan 16 Nisan’da EVET diyerek, Türkiye’nin önünü açmalarını istiyoruz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

onwin