“ULUSAL AŞÇILIK KAMPI”INDA “SOYA SOSU” JUNİCHİ SAWANO TARAFINDAN ANLATILDI | Mengeninsesi.com

Dolar : Alış : 18.6123 / Satış : 18.6458
Euro : Alış : 19.4206 / Satış : 19.4556
Çam Pınarı Doga Evleri
HAVA DURUMU
hava durumu

bolu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 18 Kategoride 1404 İçerik Bulunuyor.

İLAN PANOSU

“ULUSAL AŞÇILIK KAMPI”INDA “SOYA SOSU” JUNİCHİ SAWANO TARAFINDAN ANLATILDI

27 Nisan 2018 - 729 kez okunmuş
Ana Sayfa » HABERLER » “ULUSAL AŞÇILIK KAMPI”INDA “SOYA SOSU” JUNİCHİ SAWANO TARAFINDAN ANLATILDI
“ULUSAL AŞÇILIK KAMPI”INDA “SOYA SOSU” JUNİCHİ SAWANO TARAFINDAN ANLATILDI

“ULUSAL AŞÇILIK KAMPI”INDA “SOYA SOSU” JUNİCHİ SAWANO TARAFINDAN ANLATILDI

 

Kamp’ta dünyanın en iyi soya sosu, en iyi üreticisi tarafından detaylı bir şekilde anlatıldı…

 

22 – 29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşiyor olan IV. Ulusal Aşçılık Kampı zengin ve nitelikli eğitim içerikleriyle devam ediyor.

26 Nisan Perşembe akşamı dünyanın en iyi soya sosu, en önemli üreticisi Kikkoman’ın Avrupa pazarlama müdürü Junichi Sawano tarafından anlatıldı.

Sawano, gastronomi camiasının merakla beklediği Ulusal Aşçılık Kampı içerisinde Ekol Food’un özel etkinliğinde yer aldı. Junichi Swano özellikle Çin soya sosu ile Japon soya sosu arasındaki farklılıklar ile nitelikli soya soslarının özelliklerine değindi.

Türkiye’nin dört bir yanından toplam 56 üniversitenin “Aşçılık”, “Gastronomi”, “Gastronomi ve Mutfak Sanatları”, “Mutfak Sanatları ve Yönetimi”  programlarında okuyan öğrenci ve öğretim üyelerinden 213 katılımcının bulunduğu kampta Japonyalı Junichi Sawano’nun aktarımları büyük ilgi gördü.

 

Kikkoman, dünyada az sayıda bulunan  gerçek soya sosu markalarından biridir. Kikkoman markası tüm dünyada kalitesiyle tanınmakta ve takdir edilmektedir. Japonya’da yüzyıllardan beri Asya Mutfağında doğal fermente soya sosu kullanılmaktadır.  Bugün ise; doğal fermente Kikkoman soya sosu, Akdeniz’den İskandinavya’ya, Asya’dan Amerika’ya kadar pek çok dünya ülkesi mutfağının yemeklerini zenginleştirmektedir.

Seasoning your life (Yaşamınıza tat katın)” Kikkoman markasının uluslararası sloganıdır. Kikkoman 300 yıllık Japon Soya Sosu geleneğini modern, sağlıklı yaşam tarzıyla birleştirmektedir. Marka şunu vaat ediyor “Hayatın güzelliklerinin keyfine varın!” Kikkoman kesinlikle bu güzelliklerden bir tanesi. Müthiş bir evrensel lezzetlendirici olarak pek çok farklı dünya ülkesi mutfağındaki çeşitliliği arttırır.  Doğal fermente Kikkoman soya sosu anlatılması zor eşsiz lezzeti ile çok özel lezzet deneyimleri sağlar. Kikkoman yaşamı tatlandırır, çeşitli yemek kültürlerini birbirleriyle birleştirir. İşte bu; kikkoman markasının en önemli hususudur. 

Bununla birlikte; Kikkoman marka ürünleri dünya çapında bilinir hale getiren mükemmel kalitesi ve eşsiz aromasıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

onwin