9 EYLÜL DE İZMİR BİR BAŞKA TATLIYDI. | Mengeninsesi.com

Dolar : Alış : 18.6071 / Satış : 18.6406
Euro : Alış : 19.3670 / Satış : 19.4019
Çam Pınarı Doga Evleri
HAVA DURUMU
hava durumu

bolu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 18 Kategoride 1404 İçerik Bulunuyor.

İLAN PANOSU

9 EYLÜL DE İZMİR BİR BAŞKA TATLIYDI.

13 Eylül 2017 - 828 kez okunmuş
Ana Sayfa » HABERLER » 9 EYLÜL DE İZMİR BİR BAŞKA TATLIYDI.
9 EYLÜL DE İZMİR BİR BAŞKA TATLIYDI.

                                                  9 EYLÜL DE İZMİR BİR BAŞKA TATLIYDI.

9 Eylül’de İzmir’de çok tatlı bir yarışma vardı. İzmir BUPADER’in  (Butik Pastacılar ve Kurabiyeciler Derneği)  organizasyonunda gerçekleşen THE BEST OF SUGAR ART İZMİR  etkinliğine İzmir bölgesinden ve çevre bölgelerden  çok sayıda yarışmacı katıldı. Yarışma jürisini ise, MAF-Türkiye Aşçılar Milli Takımının ünlü şefleri oluşturdu. Takım direktörü Erdem DIRBALI ile birlikte ünlü mikro art sanatçısı Hasan KALE ve Zulcenah KUNTER, Şule KÜÇÜK YILMAZ, Havva BAYAR gibi pastacılık alanında Dünya şampiyonu şefler jüri heyetinindeydi.

BUPADER başkanı Enine KUBAT ; “9 Eylül’de İzmir’in dağlarında çiçekler bu sefer şekerden açtı, harika bir yarışma oldu. Yarışma için yoğun çaba harcayan BUPADER  yönetim kurulumuza, katılımcılarımıza, değerli jüri heyetimize ve MAF yönetim kuruluna teşekkür ederim dedi.

Mengen Aşçılar Federasyonu başkanı A.Melik ALTUNDAĞ ise; “bu güzel organizasyon için başta Emine KUBAT hanımefendiye, BUPADER in değerli yönetim kurulu üyelerine ve milli takımımızın değerli şeflerine teşekkür ederim.9 Eylül gibi çok anlamlı bir günde İzmir’e ayrı bir tat katmak gurur verici. “dedi.

Etkinlik sonunda ödül seremonisinden sonra MAF başkanı A.Melik ALTUNDAĞ,BUPADER başkanı Emine KUBAT ve Ebru ANAR’a Mengen’de MAF ın diktiği “USTALARA VE MESLEĞE SAYGI ANITI’nın  birer modelini taktim etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

onwin