DOLAR 33,1165 0.1%
EURO 36,4020 0.36%
ALTIN 2.614,720,05
BITCOIN 2127393-0,32%
Bolu
29°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

r
r
  • Mengeninsesi.com
  • HABERLER
  • ULUSLARARASI MENGEN AŞÇILIK VE TURİZM FESTİVALİMİZE KATILAN VE KATKI VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

ULUSLARARASI MENGEN AŞÇILIK VE TURİZM FESTİVALİMİZE KATILAN VE KATKI VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

ABONE OL
29 Mart 2019 15:55
0

BEĞENDİM

ABONE OL
  1. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivalimizi 12-13 Ağustos 2017 Tarihlerinde Mengen’imize yakışır şekilde gerçekleştirdikFestival tüm emek verenleriyle destekleyici ve katılımcı kişi kurumlarıyla , izlemeye değer bulanların büyüklüğüyle amacına ulaşmış güzel ilçemiz Mengen binlerce konuğunu geleneksel konukseverliğiyle ağırlamıştır.

 Festivalimizin gerçekleştirilmesinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Bolu Valiliği ,Mengen Kaymakamlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu Kurulu Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, AİBÜ Rektörlüğü ile tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına teşekkür ederim.

 Festivalimizi Onurlandıran Bolu Vali Yardımcısı Sayın Ünal COŞKUN,AİBÜ Rektör Yardımcısı Sayın Hamit COŞKUN ,  İlçe Kaymakamı Sayın Hasan GÜNAYDIN, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Tekin BİNGÖL , CHP Önceki Dönem Genel Başkan Yardımcısı Sayın Umut ORAN,CHP Bolu İl Başkanı Sayın H.Kazım KARSU,  KKTC Girne Belediye Başkanı Sayın Nidai GÜNGÖRDÜ , Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İhsan AĞCAN, Kadıköy Belediye Başkanı sayın Aykurt NUHOĞLU, Kadıköy Belediye Başkan Yrd. sayın Onur TEMÜRLENK,  Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Gökhan YÜKSEL Çaycuma Belediye Başkanı Sayın Bülent KANTARCI, Mudurnu Belediye Başkanı Sayın Mehmet İNEGÖL, Kıbrıscık Belediye Başkanı Sayın Doğan DAĞ, , Perşembe Belediye Başkanı sayın İsmail İNAM, Karapınar Belediye Başkanı sayın Ahmet AYDIN’a teşekkür ederim.

Festivalimizin gerçekleştirilmesinde sponsor olarak katkı sağlayan tüm firmalara teşekkür ederim. 

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu içerisindeki 7 bölge federasyonlarına bağlı 63 il derneğinin sergilediği 63 ilin yöresel lezzetini 63.000 porsiyon ile ilçemize taşıyan TAŞPAKON Konfederasyonuna ve tüm üyelerine,

Festivalde ulusal aşçılık yarışmasını gerçekleştiren Mengen Aşçılık Federasyonu (MAF) ve üyelerine, Down Sendromlu çocuklar yemek yarışması ve bayanlar arası yöresel yemek yarışması etkinliklerinde bulunan Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanlığı ve üyelerine, festivalde Gıda İsrafı konulu sergi açan ASOMDER Başkanlığı ve üyelerine, ve festivalimize katılan tüm aşçılarımıza teşekkür ederim.

Festivalin Kültür Sanat ve Müzik etkinlikleri içerisinde halkımızla buluşturduğumuz BENGÜ, Mehmet ŞAFAK, Alp ARSLAN, , Grup HEZEYAN , Grup SON Kİ ÜÇ Grubu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Halk ve Türk Sanat Müziği sanatçıları ve saz ekiplerine , Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğuna, Belediyemizce yaptırılan Aşçılar Köprüsü’nün açılış töreninden festival alanına kadar kortej yürüyüşünde katılan Bolu Belediye Bando ekibine,  teşekkür ederim.

Festivalimize katılamayan, telefonla arayan ve telgraf göndererek bizlere destek olan, tüm saygıdeğer devlet büyüklerimize , dostlarımıza, Yurtiçinden ve Yurtdışından Mengen’imize gelerek festivalimizi izleyen konuklarımıza destekleriyle bizlere güç katan çok değerli hemşerilerime yerel ve ulusal basınımızın  değerli mensuplarına,festival süresince canlı yayın yapan Merkez TV. ekibine,

Festivalin hazırlık sürecinde ve organizasyonunda emeği geçen herkese, Belediye Meclis Üyeleri, tüm Belediye Personeli ile Mengen halkına Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Turhan BULUT

Mengen Belediye Başkanı

Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Başkanı

mengen12820178rt

    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.