DOLAR 32,7514 -0.06%
EURO 35,0387 -0.18%
ALTIN 2.442,16-0,63
BITCOIN 21692650,07%
Bolu
26°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

r
r

İ.Levent DEMİRÇAKMAK; Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları

ABONE OL
29 Mart 2019 15:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İ.Levent DEMİRÇAKMAK’Değerli Mengen Aşçılık Lisesi Mezunları

Bildiğiniz üzere birbirimiz arasında birlik beraberliği arttırmak, sosyal dayanışma sağlamak, özel günlerimizde birbirimizi hatırlamak ve birlikte olmak, aşçılık okullarına ve mesleğine katkıda bulunmak için okulumuz mezunları arasında okulumuzun izinde, AŞOMDER çatısı altında toplandık.

AŞOMDER olarak her geçen gün daha da çok büyüdük ve daha iyi işler yapmak için çok çalıştık.

Önce iletişimimizi arttırdık. Daha sonra iletişimi güçlü olan Mengen Aşçılık Lisesi mezunlarının, birlikte olduğu ve çalıştığı zamanlarda neler yapabileceğini gösterdik.

Birçok organizasyon gerçekleştirdik. Birbirimize ihtiyaç duyduğumuz anlarda maddi manevi yan yana olmaya çalıştık. Öğrencilerimize burs verdik. Derneğimizi, öğrencilere ve okullarımızda eğitimlere adadık. ‘Ulusal Aşçılık Kampı’ gururumuz, alnımızın akı oldu. Yine aynı şekilde kısa bir süre içerisinde Tohum Otizm Vakfı ile birlikte gerçekleştireceğimiz ‘Farkındalığın Tadı’ etkinliği de parmakla gösterilir etkinliklerimizden olacak.

Bu bağlamda AŞOMDER olarak daha güzel ve büyük işlere imza atmak istiyoruz. Allah izin verirse ve sizler de isterseniz gönüllülük esasıyla kurulmuş olan bu derneğin yönetim kurulunun bir yıl daha Başkanlık görevini üstlenmek istiyorum.

Bu dernekte görev almak benim için büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluk kapsamında yerinde saymak, büyümemek, farklılıklar yaratmamak yoktur… Ama bu amaçlar için yapılması gereken birçok şey olduğu düşüncesindeyim. Yapacağımız işlerin altından alımınızın akıyla çıkabilmemiz için;
“Derneğimizin yönetim şemasını değiştireceğiz. Daha çok kişi ile daha çok alanda etkin olmaya çalışacağız. Bunun için yeni yönetim kurulunda yer almak isteyen mezunlara ve aktif üyelere ihtiyaç duymaktayız. Herkesin bu işe yüreğini koyarak elini taşın altına koymasını bekliyoruz.”

Tüm mezunlarımızla daha kolay iletişim ve irtibatta bulunabilmek için ‘Mezuniyet Yıllarına Göre Temsilcilikler’ seçeceğiz.

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma için tüm mezun kardeşlerime, arkadaşlarıma ve ağabeylerime bu derneğe destek olmaları için çağrıda bulunuyorum. Önümüzdeki bu süreçte daha büyük daha güzel işlere imza atacağımız inancındayım.

Güzellikleri hep beraber yaşayabilmek adına AŞOMDER olmaya, Bir olmaya herkes davetlidir…

Saygı ve sevgilerimle,

İ. Levent DEMİRÇAKMAK

i.l.demircakmak@hotmail.com

0 532 743 7151

i.levent-demircakmakdegerli-mengen-ascilik-lisesi-mezunlari-k

    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.