DOLAR 32,1884 0.02%
EURO 34,9858 -0.05%
ALTIN 2.506,67-0,14
BITCOIN 2238312-0,36%
Bolu
25°

AÇIK

03:45

İMSAK'A KALAN SÜRE

r
r
  • Mengeninsesi.com
  • HABERLER
  • MENGEN KAMU HİZMETLERİNİ GÜÇLENDİRME VE TOPLUM YARARINA HİZMET DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN

MENGEN KAMU HİZMETLERİNİ GÜÇLENDİRME VE TOPLUM YARARINA HİZMET DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN

ABONE OL
19 Eylül 2019 09:09
0

BEĞENDİM

ABONE OL

mengen-osmanlı-mutfak-kültü

 

MENGEN KAMU HİZMETLERİNİ GÜÇLENDİRME VE TOPLUM YARARINA HİZMET DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN

Çok kıymetli hemşerilerimiz ve İlçemizi seven, ilçemizle ilgilenen tüm gönül dostlarımız,

Hepimiz, gerek Mengenli olmamız gerekse Mengen’i seviyor olmamız veya bu güzel ve şirin ilçede yaşıyor olmamız sebebiyle İlçemizin sorunlarıyla uzaktan yakından ilgileniyor, İlçemizdeki sorunların ve eksikliklerin hepimizin sorunu olduğunun bilinci içerisindeyiz.

Ancak hepimiz biliriz ki, iktisadın temel kuramı; ihtiyaçların sınırsız, kaynakların kısıtlı olmasıdır. Bu kısıtlı kaynaklar ile devletimiz, sınırsız ihtiyaçları olan tüm vatandaşlarımıza elden geldiğince hizmet vermeye, sorunlarını çözmeye gayret göstermektedir. Mengen Kamu Hizmetlerini Güçlendirme ve Toplum Yararına Hizmet Derneği, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza verilen hizmetin kalitesini arttırmak, devlet-vatandaş işbirliğine de katkıda bulunarak ilçemizde kimimizin gördüğü, kimimizin göremediği eksiklikleri tespit ederek gidermek, gerek devlet eliyle gerekse sivil toplum desteği ile kamu kurumlarına kılavuzluk yaparak ve tespiti yapılan eksikliklerin giderilmesine yardımcı olabilmek için özellikle eğitim, sosyal ve kültürel konularda çalışmalar yapmak amacıyla kurulmuştur.

Çalışmalarımızdaki ilk önceliğimiz, ilçemizde eğitim veren okulların eksikliklerinin giderilmesine ve iyileştirilmesine katkıda bulunmak olacaktır. Örnek verecek olursak; İlçemizin göz bebeği, Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesinin acilen yapılması gereken çatısı, köylerimiz grup yollarına kurulacak güvenlik kamera sistemi gibi güncel olarak tespiti yapılan ilçemizin acil ihtiyaçları ile öğrencilerimizin okullarda kullanacağı ders araç-gereçlerinin tamamlanması, okul bahçelerinin peyzaj ve düzenleme çalışmaları, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize maddi ve manevi destek sağlamak, ilçemizde öğrenim gören tüm öğrencilerimizin sosyal hayatlarında da yapılacak iyileştirmelere katkıda bulunmak olacaktır.

Bunun dışında kültürel mirasımızın korunması ve gelecek nesillere taşınması için projeler hazırlamak ve yapılacak projelere destek sağlamak, vatandaşlarımıza hizmet veren kamu kurum ve kuruluşlarının, vatandaşlarımıza daha iyi etkin ve verimli hizmet sunabilmesi için proje bazında veya eksikliklerinin giderilmesi için derneğimizce çalışmalar yapılacaktır.

Mengen Kamu Hizmetlerini Güçlendirme ve Toplum Yararına Hizmet Derneğinin, üyesi ile dernek başkanı arasında, hukuki prosedürlerin dışında herhangi bir statü farklılığı bulunmadığından, İlçemize hizmet vermeye şartlanmış gönül elçilerinin birlikteliğindeki derneğimizle, Mengen’e, Mengenliye, öğrencilerimize ve İlçemizle ilgisi bulunan herkese hizmet etmek arzusundayız.

Bizler gibi düşünenlerin de aramıza katılmalarını beklerken, kamu kurum ve kuruluşları ile okullarımızdaki eksikliklerin giderilmesinde dolayısıyla vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize verilecek hizmette pay sahibi olmak isteyen, Mengen’i seven tüm dostlarımızın da elden geldiğince maddi katkılarını bekliyor, desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

MENGEN KAMU HİZMETLERİNİ GÜÇLENDİRME VE TOPLUM YARARINA HİZMET DERNEĞİ
İRTİBAT :

0 533 519 54 99 – 0533 282 91 93

YARDIMLARINIZ İÇİN :

Halk Bankası Mengen Şubesi

İBAN NO: TR69 0001 2009 2580 0016 0000 53

 

    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.