DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 2163726-0,01%
Bolu
23°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

r
r
  • Mengeninsesi.com
  • HABERLER
  • DÜN BİR SLOGANLA BAŞLADIK BUGÜN YÜKSEK LİSANS VE DOKTORASINI YAPAN AKADEMİSYENLER MENGENİMİZDE YETİŞİYOR

DÜN BİR SLOGANLA BAŞLADIK BUGÜN YÜKSEK LİSANS VE DOKTORASINI YAPAN AKADEMİSYENLER MENGENİMİZDE YETİŞİYOR

ABONE OL
29 Mart 2019 15:56
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DÜN BİR SLOGANLA BAŞLADIK BUGÜN YÜKSEK LİSANS VE DOKTORASINI YAPAN AKADEMİSYENLER MENGENİMİZDE YETİŞİYOR.

Abant İzzet Baysal Üniverstesi Bolu Turizm İşletmeciliği ve Otelciliği Yüksek Okuluna bağlı Mengen yerleşkesinde bulunan Gastronomi ve Mutfak sanatları Bölümü, Mengen Fakülte Yaptırma Derneğimizin çabalarıyla açılmış olup 2012-2013 yılında öğretime başlamıştı.

Bu dört yılın ardından yani 2015-2016 dönem sonunda 09.05.2016 Tarihinde Mengen Fakülte Yaptırma Derneği ve MENGEN halkı olarak, ilk mezunlarını vermenin mutluluğunu ve sevincini hep beraber yaşamış olduk. İzzet Baysal Üniverstesi Kültür Merkezi Mavi Salonda düzenlenen törene, Öğrenciler ve ailelerinin yanısıra, Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Hayri COŞKUN, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Sn. İhsan AĞACAN, Mengen Belediye Başkanımız Sn. Turhan BULUT, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Müdürü Sn. Doç.Dr. Rahmi YÜCEL, Akademisyenler, Mengen Dernekler Federasyonu, Mengen Fakülte Yaptırma Derneği başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri katılmıştır.

Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Hayri COŞKUN konuşmasında Gastronomi ve Mutfak sanatları bölümünde Yüksek lisans Eğitimine başlandığını, bundan sonraki hedeflerinin Doktora eğitiminin olduğunun müjdesini vermiştir. Buda bizleri Mengenimiz adına fazlasıyla sevindirmiş ve mutlu etmiştir.

Daha sonra Mengen Fakülte yaptırma Derneğimiz tarafından mezun olan öğrencilerimize günün anısına yaptırmış olduğumuz hediyeleri verilmiştir.

Bu mutluluğu Mengen halkımızla paylaşma gereği duyduk. Hepinizi saygı ile selamlıyoruz.

 

 

Aydın ÖZMENLİ

Mengen Dernekler Federasyonu ve

Menge Fakülte Yaptırma Derneği Başkanı

BAYSAL 1 (1) BAYSAL 2 (1) BAYSAL 4 BAYSAL 5 BAYSAL3

    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.