DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 2160362-0,26%
Bolu
19°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

r
r
Mengen’e  Fizik Tedavi ve Engelliler Merkezi Kuruluyor

Mengen’e Fizik Tedavi ve Engelliler Merkezi Kuruluyor

ABONE OL
24 Mayıs 2024 11:39
Mengen’e  Fizik Tedavi ve Engelliler Merkezi Kuruluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlçemize Fizik Tedavi ve Engelliler Merkezi Kuruluyor

İlçemizde sağlık hizmetlerine önemli bir katkı sağlayacak olan yeni bir tesisin kurulması için adımlar atılıyor. Yakın zamanda hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Engelliler Merkezi, bölgedeki sağlık altyapısını güçlendirecek ve engelli vatandaşlarımıza daha etkin hizmet sunulmasını sağlayacak.

Mengen Belediye Başkanı Vural Turan yaptığı açıklamada, Mengen sağlık alanında çağ atlıyor, İstanbul Milletvekilimiz Av.Serkan Bayram’ın katkılarıyla ilçemize Fizik Tedavi ve Engelliler Merkezi kuruluyor.Yapılacak olan merkezde modern tıbbi ekipmanlar ve uzman kadro ile donatılmış bir fizik tedavi birimi bulunacak. Bu birim, rehabilitasyon ihtiyacı olan hastalara özel olarak tasarlanmış tedavi programları sunacak ve sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olacak.  Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata entegrasyonunu desteklemek ve ihtiyaç duydukları her türlü desteği sağlamak için bu birimler büyük önem taşıyor. Merkezin kurulmasıyla birlikte ilçemiz, sağlık hizmetleri konusunda önemli bir adım atmış olacak ve bölgedeki yaşayanlara daha kapsamlı bir sağlık desteği sunacak. Aynı zamanda, engelli bireylerimizin yaşam kalitesini artırmak ve onlara daha iyi bir yaşam sunmak için önemli bir merkez haline gelecek, dedi.

Merkezin yapımına başlanması için gerekli olan tüm izinlerin alınması ve planlamaların tamamlanmasıyla birlikte, inşaat çalışmalarının en kısa sürede başlaması bekleniyor. Bu önemli tesisin ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

mengen engelliler merkezi

 

 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.